Kwiaciarnia - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kwiaciarnie   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

,,Votre mariage'' dekoracje kwiatowe organizacja imprez konsultanci ślubni

Opis:

Firma ,,Votre mariage''

Wykonujemy dekoracje ślubne, event-ów, okazjonalne, centrów handlowych, restauracji i hoteli, firm oraz domów.
Specyfikacją firmy jest brak kwiaciarni. Znaczy to, że wszystkie kwiaty kupowane są na zamówienie Klienta, są zawsze świeże a kompozycje dowieziemy pod wskazany adres. Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość z zamówieniem. Realizujemy je już na drugi dzień po zamówieniu.
Miejscem naszej pracy jest Łódź i jej okolice. Nie ograniczamy się jednak do działania na wąskim obszarze i wykonujemy dekoracje na terenie całej Polski.
Znaleźć nas można na ul. Białostockiej 21 blok 509 b. lub wszędzie tam, gdzie Klient ma czas i możliwości na spotkanie.
Nasze doświadczenie oraz Wasze oczekiwania mogą zaowocować doskonałym efektem, gdzie nagrodą jest uznanie odbiorców. Coraz częściej Klientom zależy na dekoracjach nietuzinkowych, eleganckich, wychodzących poza wąskie ramy asortymentu typowej kwiaciarni, jednocześnie w przystępnych cenach. Szeroka baza katalogów z całego świata i nowatorskie pomysły pomogą sprostać temu zadaniu.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wypożyczamy naczynia wykorzystywane do dekoracji. Oferta ważna przy zamówieniach powyżej 800zł.
Zajmujemy się organizacją imprez od początku do końca.Następnie robimy prezentacje w której zawieramy: koncepcję imprezy, datę, lokalizację, harmonogram, atrakcje, techniki jakie chcemy zastosować na daną imprezę, artystów, prowadzących i kosztorys. Klient dostaje prezentację i wyraża opinię, następnie umawiamy się z nim na spotkanie i nanosimy poprawki do projektu, jeśli są wymagane. Najczęściej są to poprawki dotyczące obniżenia kosztorysu. Klient akceptuje projekt i zaczyna się proces produkcji: wykonujemy wiele zamówień i rezerwacji, a potem w dniu realizacji imprezy nadzorujemy montaż, następnie samą realizacje i demontaż. Po przeprowadzonej imprezie rozliczamy się z klientem, pilnujemy terminów płatności, wystawiania faktur i przelewów. Tworzymy teczkę imprezy, w której znajdą się wszystkie istotne dokumenty. Tak więc dzięki Nam nie musicie się o nic martwić, wszystkim się zajmiemy. *********************************************** Zamawiając u Nas usługi koordynacji częściowej lub pełnej imprezy na dekoracje kwiatowe wykonane przez Nas otrzymujesz zniżkę ul.Białostocka 21 blok 509 B Łódź
tel:783669531

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Votre mariage
E-Mail: joanna_gizgier@interia.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 28
Dodane: 2015.05.13
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj